Szukaj
Close this search box.

Dla informacji

Witam Wszystkich!

Ponieważ dużo ludzi chyba się zastanawia, a sporo pyta wprost, dlaczego nie ma wpisów, śpieszę dać znać, że wszystko w porządku. Jest kilka powodów, dla których pierwszy raz od 11 lat przez miesiąc nic się nie pojawiło:

1. Ostatnim razem nad Wisłą byłem 28 czerwca. Niestety był to kolejny nocny wypad, gdzie była realna szansa na grubszego zwierza – ryba pięknie hałasowała, ale ilość glonów, jaka płynęła od tygodnia na W2 [także tym wysokim], była taka, że łowienie po ciemku nie miało sensu. Kolejne kilkanaście dni wg znajomych było identyczne. W dzień z kolei są takie „miody” na moich dziennych miejscówkach, że szkoda mi czasu. O ile na W3 koledzy nawet mają wyniki, to u mnie przez te kłaczki roślin w wodzie zostaje tylko smużak….ale kleni jak na lekarstwo.

2. Byłem nad morzem kilkanaście dni. I znów pierwszy raz, ale tym razem od 25 lat nie wziąłem wędek. Po zeszłorocznych „sukcesach” na Łupawie nie chciałem się już denerwować.

3. Jesteśmy po kolejnych turach Ligi Spinningowo – Muchowej [Poprad i San]. Zrobiłem sobie z tego z rodziną kolejne 10 dni wakacji. Jest o czym pisać, tym bardziej, że mimo dalekich wyjazdów, frekwencja uczestników Ligi dopisała. Relacje wkrótce.

4. Otrzymałem odpowiedź z ZG PZW odnośnie mojego odwołania się, co do wyrzucenia mnie ze związku. Zaskoczenia nie było – reakcja dla mnie negatywna. Trochę nad tym główkowałem, bo argumentacja wniosła zaskakujący dla mnie wątek. Sprawa na pewno trafi do normalnego sądu.

5. Może zapeszę, bo czasy okropnie niepewne, ale w lutym zdobyłem od dużego wydawnictwa zamówienie na pierwszą w Polsce książkę o spinningowym UL. No i „paliłem gumy”, bo byłem pewien, że zdążę do końca czerwca, a skończyłem dopiero w połowie lipca. Wg pierwszych planów książka ma się ukazać nie wcześniej niż pod koniec tego roku, ale pewniejszym terminem jest wiosna 2023. Oczywiście jak temat wypali, to się pochwalę i pewnie będzie z tym związany jakiś konkurs.

 

2 odpowiedzi

  1. Bardzo dobra wiadomość. Cieszę się na książkę. Często myślałem o tym że fajnie by było Gdyby coś takiego Pan wydał. Pozdrawiam

  2. O! Książka to smaczek. Będę oczekiwał i z pewnością połykał 😉 Gratuluję i Pozdrawiam

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *