Szukaj
Close this search box.

Konkurs

Przypominam o konkursie na najfajniejszą fotkę, dotyczącą momentu wypuszczania ryby. Zdjęcia ciągle wpływają. Cieszy mnie to, bo obserwując ostatnio wędkarzy w akcji, to nie za bardzo było, co fotografować. Choć jeszcze raz podkreślam: wielkość ryby nie ma aż takiego znaczenia. Zależy mi na propagowaniu umiaru w zabieraniu ryb, a najlepiej wypuszczaniu wszystkich. Jeśli ktoś zabiera ryby, a akurat tę jedną wypuści i przyśle zdjęcie – super. Nagrodą jest kij spinningowy. Termin nadsyłania zdjęć upływa 31 października 2012r. Ogłoszenie wyniku konkursu – do 15 listopada. Zdjęcia proszę wysyłać na adres: wedkarskiewakacje@gmail.com

Zachęcam także zdeklarowanych zwolenników C&R do dołączenia do naszej galerii pozytywnie zajawionych. Wprawdzie zdarzają się głosy, że to fanatyzm itp., ale przez nas ryb na pewno nie ubywa, więc bycie w galerii chyba ujmy nie przynosi. Szczegóły w podstronie „jesteśmy elitą“. Zapraszam!!!

Już jutro dodam pierwszy filmik. Dotyczy on połowu na mikrojiga pstrągów potokowych. Kolejne filmy w montażu…

Wkrótce pojawi się relacja  z późnowieczornych/nocnych połowów boleni. Jeśli ktoś czytał uważnie wcześniejsze teksty, to już w zeszłym roku temat zgłębiał kolega, a jego ostatnie wyniki, potwierdzają tamte spostrzeżenia. Dodam, że łowisko jest wybitnie „nieboleniowe“ – woda spokojna, równa jak stół. Nie ukrywam, że chciałbym dołożyć osobistą cegiełkę w postaci choć jednego nocnego bolka do tego tematu. Mocno popracujemy na tym polu w najbliższych dniach.

Oczywiście, przez ostatnie dni byłem na rybach [Soła, leśne bajorko, mała nizinna rzeczka]. Wyniki  – jak na moje ambicje – bardzo słabe. Wplotę na ten temat kilka zdań przy okazji dłuższego tekstu o rybach, a nie rybkach.

Pozdrawiam i zapraszam.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *